0
Zamknij
 • Log in
 • Create an account

Show


Forgot your password?

Show


If you have forgotten your password, enter your e-mail address and we will send you a message with a new password.


Return to login

Zamknij
 • Reduced price

Kangu Jumping Pad

KANGU is made of high quality fabric. The product helps with soothing and lulling babies, especially these ones who deal with colics’ problems. KANGU enables the swing move to be done properly without causing back injuries.

PLN178.86
PLN160.98 Save 10%
Color
Weight
Quantity

Volume discounts

Quantity Discount You Save
2 PLN8.05 Up to PLN16.10
3 PLN16.10 Up to PLN48.29
4 PLN24.15 Up to PLN96.59
5 PLN32.20 Up to PLN160.98
6 PLN40.24 Up to PLN241.46
PAD001

It prevents from muscle strain and makes the activity of lulling an infant much easier and even more pleasant and relaxing.

The top cover of the product is made of a delicate, smooth velvet which main advantage is it’s stain- resistance. The product consists also of an anti-slip base which provides the safety usage.

Thanks to Kangu®, you can obtain an opportunity to sooth your baby quickly in a comfortable sitting position which exludes the possibility of putting the excess stress on your spine. Kangu®  is small-sized, light-weight and portable what makes the product usable in almost every possible place.

Technical details:

Product Dimensions: 42 x 38 x 17 cm
Item Weight: 2,5 kg

Composition:
Case: 100% polyester Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 / 100% polypropylene

How to use:

We suggest to do all the following steps in order to achieve the most favorable results- a sleeping baby.

 1. SWADDLE: Wrap the baby’s arms tightly around by using a blanket or a towel. It recreates the circumstances inside the mother’s womb.

 2. SAFE POSITION: Simply cuddle a baby in its side or stomach position. Hold its head. Make sure you hold it safely and still. It is a natural position for a child who spent its latest time in mother’s womb.

 3. SHUSH: Turn on the machine which emitates the engineered sounds (a hair dryer, a radio). It works due to the fact of similarity with the sounds that a baby was listening to all the time during its mother’s pregnancy.

 4. SWINGING:
  • Put a Kangu® on a flat, stable surface (a couch, a chair).
  • Sit on a Kangu® with a baby in your arms (stable position) and do the swing move by bouncing up and down in a dynamic way.
  Always remember to choose a safe place and support the baby’s head.
  Bouncing on a Kangu® imitates the child’s movements in mother’s womb. It soothes a baby and makes it feel safe and calm.

 5. SUCK: Provide baby with a nipple, a finger or a pacifier. Sucking calms a baby down by releasing the tension.
Pierwsze tygodnie po urodzeniu Maleństwa to wyjątkowe chwile...tak przynajmniej wyglądają w naszej wyobraźni :) Noworodek przecież tylko śpi i ewentualnie co jakiś czas budzi się na jedzenie, po czym ponownie zapada w błogi sen :) Oczywiście cały czar pryska, kiedy okazuje się, że dzieciątko wbrew wszelakim opiniom WCALE ciagle nie śpi z przerwami TYLKO na jedzenie, a wręcz dokazuje i to w dość dobitny sposób.

Kolki niemowlęce to koszmar, którego obawiają się wszyscy świeżo upieczeni rodzice, a dla niektórych staje się on niestety rzeczywistością. W przypadku wystąpienia objawów kolkowych należy pamiętać o konieczności zgłoszenia się do lekarza. Po wykluczeniu wszystkich poważnych przyczyn tych dolegliwości można podjąć działania, które pomogą w ukojeniu płaczu maluszka. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w domu :) Tak tak oczywiście :) Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i wszystko minie :) Ahhh jak to łatwo powiedzieć? Zdecydowanie trudniej wykonać :)

Dlatego warto mieć ze sobą odpowiedni oręż do walki!!! Jednym ze sposobów na łagodzenie objawów kolkowych jest dotyk i zaspokojenie potrzeby bliskości :) Pomyślcie o kangurzycy, która nosi przy sobie swoje kangurzątko :) Przepiękna relacja... wzruszajacy widok :) Zatem nie pozostaje nam nic do stracenia! :) Czemu nie zaczerpnąć inspiracji od naszych przyjaciół z Australii? Odpowiednie relacje między mamą a maleństwem to podstawa sukcesu :) A na to pozwala nam jak sama nazwa wskazuje poduszka Kangu! :) Multipotencjalna! :) Kochają ją również starsze dzieci :) Zobaczcie sami.

Lek. Aleksandra Gładyś – Jakubczyk
neonatolog, Certyfikowany Doradca Laktacyjny


Mamy o nas
Dlaczego niemowle płacze?


Do dzieci codziennie dociera mnóstwo informacji. Jeśli jest ich za dużo, to sobie z nimi nie radzą. Układ nerwowy jest nieustannie pobudzany i nie ma czasu na regenerację. Co może wywołać płacz u dziecka?
🍁 Brak spokoju. Jeśli mama dziecka jest niespokojna to nasze dziecko również. Niemowle odbiera wszystkie emocje mamy i nie tylko - taty rownież.
🍁 Zbyt częste odwiedziny rodziny, przyjaciół, znajomych. Dlaczego? Za dużo nowych głosów, zapachu, dotyku. Zdecydowanie za dużo bodźców.
🍁 Noszenie dziecka przodem do świata. Nie tylko w nosidle (chociaż mam nadzieję że nosideł/wisiadeł nie używacie ).
🍁 Zbyt dużo dźwięków docierających z otoczenia! ZA DUŻO - hałasu!

Zdecydowanie dziecko potrzebuje więcej:
♥️ Tulenia, ♥️ Głaskania, ♥️ Kołysania, ♥️ MAMY I TATY
Na zdjęciu z poduszką od @kangu_jumping_pad ciekawi co to za poduszka? Siadając na poduszce, tuląc w ramionach maleństwo - wprawiany w ruch poduszkę która przypomina dziecku naturalne KOŁYSANIE w górę i w dół przypominające ruchy wód płodowych. Taki ruch w ramionach rodzica uspokaja dziecko i wycisza. To bardzo ważne aby reagować na płacz dziecka i nie pozostawiać malucha samemu sobie. Jeśli rodzice nie maja siły kołysać niemowlaka chodząc - mogą skorzystać z takiej poduszki. My z Frankiem testujemy i jesteśmy zadowoleni! W opinii użytkowników świetnie sprawdza się również podczas kołek - my nie mamy więc nie mogę Wam napisać czy to prawda. Na pewno jednak po skakaniu na poduszce Franio się uspokaja.