0

Returns and claims

Zamknij
  • Log in
  • Create an account

Show


Forgot your password?

Show


If you have forgotten your password, enter your e-mail address and we will send you a message with a new password.


Return to login

Zamknij

RETURN POLICY

You can return the item during the period of 14 days.  In order to do it, first you have to fill the refund application and send it to us. Refund of the delivery will happen only if the full order is being returned. It is on the customer to pay the price for the returning delivery to the shop. Please send the filled refund application with the receipt and the item on the address below:

KANGU Katarzyna Skowerska
ul. Kościuszki 50/58
25 – 316 Kielce


CLAIMS

If the purchased item does not fit your needs, you have a right to make a complaint - claim form. Your complaint will be will be considered during the period of 14 days. You will be informed about the decision by your e-mail address or your telephone number. In case of the positive decision about the complaint, the faulty item will be exchanged for a new one or we will remove the defect.

Pierwsze tygodnie po urodzeniu Maleństwa to wyjątkowe chwile...tak przynajmniej wyglądają w naszej wyobraźni :) Noworodek przecież tylko śpi i ewentualnie co jakiś czas budzi się na jedzenie, po czym ponownie zapada w błogi sen :) Oczywiście cały czar pryska, kiedy okazuje się, że dzieciątko wbrew wszelakim opiniom WCALE ciagle nie śpi z przerwami TYLKO na jedzenie, a wręcz dokazuje i to w dość dobitny sposób.

Kolki niemowlęce to koszmar, którego obawiają się wszyscy świeżo upieczeni rodzice, a dla niektórych staje się on niestety rzeczywistością. W przypadku wystąpienia objawów kolkowych należy pamiętać o konieczności zgłoszenia się do lekarza. Po wykluczeniu wszystkich poważnych przyczyn tych dolegliwości można podjąć działania, które pomogą w ukojeniu płaczu maluszka. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w domu :) Tak tak oczywiście :) Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i wszystko minie :) Ahhh jak to łatwo powiedzieć? Zdecydowanie trudniej wykonać :)

Dlatego warto mieć ze sobą odpowiedni oręż do walki!!! Jednym ze sposobów na łagodzenie objawów kolkowych jest dotyk i zaspokojenie potrzeby bliskości :) Pomyślcie o kangurzycy, która nosi przy sobie swoje kangurzątko :) Przepiękna relacja... wzruszajacy widok :) Zatem nie pozostaje nam nic do stracenia! :) Czemu nie zaczerpnąć inspiracji od naszych przyjaciół z Australii? Odpowiednie relacje między mamą a maleństwem to podstawa sukcesu :) A na to pozwala nam jak sama nazwa wskazuje poduszka Kangu! :) Multipotencjalna! :) Kochają ją również starsze dzieci :) Zobaczcie sami.

Lek. Aleksandra Gładyś – Jakubczyk
neonatolog, Certyfikowany Doradca Laktacyjny


Mamy o nas
Dlaczego niemowle płacze?


Do dzieci codziennie dociera mnóstwo informacji. Jeśli jest ich za dużo, to sobie z nimi nie radzą. Układ nerwowy jest nieustannie pobudzany i nie ma czasu na regenerację. Co może wywołać płacz u dziecka?
🍁 Brak spokoju. Jeśli mama dziecka jest niespokojna to nasze dziecko również. Niemowle odbiera wszystkie emocje mamy i nie tylko - taty rownież.
🍁 Zbyt częste odwiedziny rodziny, przyjaciół, znajomych. Dlaczego? Za dużo nowych głosów, zapachu, dotyku. Zdecydowanie za dużo bodźców.
🍁 Noszenie dziecka przodem do świata. Nie tylko w nosidle (chociaż mam nadzieję że nosideł/wisiadeł nie używacie ).
🍁 Zbyt dużo dźwięków docierających z otoczenia! ZA DUŻO - hałasu!

Zdecydowanie dziecko potrzebuje więcej:
♥️ Tulenia, ♥️ Głaskania, ♥️ Kołysania, ♥️ MAMY I TATY
Na zdjęciu z poduszką od @kangu_jumping_pad ciekawi co to za poduszka? Siadając na poduszce, tuląc w ramionach maleństwo - wprawiany w ruch poduszkę która przypomina dziecku naturalne KOŁYSANIE w górę i w dół przypominające ruchy wód płodowych. Taki ruch w ramionach rodzica uspokaja dziecko i wycisza. To bardzo ważne aby reagować na płacz dziecka i nie pozostawiać malucha samemu sobie. Jeśli rodzice nie maja siły kołysać niemowlaka chodząc - mogą skorzystać z takiej poduszki. My z Frankiem testujemy i jesteśmy zadowoleni! W opinii użytkowników świetnie sprawdza się również podczas kołek - my nie mamy więc nie mogę Wam napisać czy to prawda. Na pewno jednak po skakaniu na poduszce Franio się uspokaja.