0

Take care about the
tranquility of your baby!

Zamknij
  • Log in
  • Create an account

Show


Forgot your password?

Show


If you have forgotten your password, enter your e-mail address and we will send you a message with a new password.


Return to login

Zamknij

Your baby has troubles falling asleep? You’re exhausted of constant crying and endless whining?

Try Kangu!

Kangu is a springy seat which helps you with putting your baby asleep easily and effortlessly.

5 reasons to try Kangu

Bezpieczeństwo

SAFETY

Lulling on Kangu is completely safe for you and your baby. Kangu is a stabile and yet springy seat. Thanks to the anti-slip fabric on the underside, it allows you to put it on any surface without worrying of shifting or slipping.


Wygoda

COMFORT

Place does not play a huge role. You can choose where to put your Kangu. Whether it is a sofa, a chair or a bed, Kangu will still remain the same springy as it could be on any other surface.


Skuteczność

EFFECTIVENESS

Infants love jumping because it resembles the circumstances which occurred in the womb. What is more is that the babies calm down much easier when they feel that they are being cuddled in the parents’ arms.


Mobilność

MOBILITY

Kangu is a small-sized seat which allows you to take it with you anywhere you want.


Kawa

HOT COFFEE

Many of the concerned and hurried mothers probably forgot about the taste of the hot coffee. Thanks to Kangu, you will get the opportunity to tranquil your baby and put your infant to sleep. Then, without any hurry or guilt, you will start to enjoy the very little moment of having the time with the hot coffee in your hands


BUY KANGU!

Pierwsze tygodnie po urodzeniu Maleństwa to wyjątkowe chwile...tak przynajmniej wyglądają w naszej wyobraźni :) Noworodek przecież tylko śpi i ewentualnie co jakiś czas budzi się na jedzenie, po czym ponownie zapada w błogi sen :) Oczywiście cały czar pryska, kiedy okazuje się, że dzieciątko wbrew wszelakim opiniom WCALE ciagle nie śpi z przerwami TYLKO na jedzenie, a wręcz dokazuje i to w dość dobitny sposób.

Kolki niemowlęce to koszmar, którego obawiają się wszyscy świeżo upieczeni rodzice, a dla niektórych staje się on niestety rzeczywistością. W przypadku wystąpienia objawów kolkowych należy pamiętać o konieczności zgłoszenia się do lekarza. Po wykluczeniu wszystkich poważnych przyczyn tych dolegliwości można podjąć działania, które pomogą w ukojeniu płaczu maluszka. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę w domu :) Tak tak oczywiście :) Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i wszystko minie :) Ahhh jak to łatwo powiedzieć? Zdecydowanie trudniej wykonać :)

Dlatego warto mieć ze sobą odpowiedni oręż do walki!!! Jednym ze sposobów na łagodzenie objawów kolkowych jest dotyk i zaspokojenie potrzeby bliskości :) Pomyślcie o kangurzycy, która nosi przy sobie swoje kangurzątko :) Przepiękna relacja... wzruszajacy widok :) Zatem nie pozostaje nam nic do stracenia! :) Czemu nie zaczerpnąć inspiracji od naszych przyjaciół z Australii? Odpowiednie relacje między mamą a maleństwem to podstawa sukcesu :) A na to pozwala nam jak sama nazwa wskazuje poduszka Kangu! :) Multipotencjalna! :) Kochają ją również starsze dzieci :) Zobaczcie sami.

Lek. Aleksandra Gładyś – Jakubczyk
neonatolog, Certyfikowany Doradca Laktacyjny


Mamy o nas
Dlaczego niemowle płacze?


Do dzieci codziennie dociera mnóstwo informacji. Jeśli jest ich za dużo, to sobie z nimi nie radzą. Układ nerwowy jest nieustannie pobudzany i nie ma czasu na regenerację. Co może wywołać płacz u dziecka?
🍁 Brak spokoju. Jeśli mama dziecka jest niespokojna to nasze dziecko również. Niemowle odbiera wszystkie emocje mamy i nie tylko - taty rownież.
🍁 Zbyt częste odwiedziny rodziny, przyjaciół, znajomych. Dlaczego? Za dużo nowych głosów, zapachu, dotyku. Zdecydowanie za dużo bodźców.
🍁 Noszenie dziecka przodem do świata. Nie tylko w nosidle (chociaż mam nadzieję że nosideł/wisiadeł nie używacie ).
🍁 Zbyt dużo dźwięków docierających z otoczenia! ZA DUŻO - hałasu!

Zdecydowanie dziecko potrzebuje więcej:
♥️ Tulenia, ♥️ Głaskania, ♥️ Kołysania, ♥️ MAMY I TATY
Na zdjęciu z poduszką od @kangu_jumping_pad ciekawi co to za poduszka? Siadając na poduszce, tuląc w ramionach maleństwo - wprawiany w ruch poduszkę która przypomina dziecku naturalne KOŁYSANIE w górę i w dół przypominające ruchy wód płodowych. Taki ruch w ramionach rodzica uspokaja dziecko i wycisza. To bardzo ważne aby reagować na płacz dziecka i nie pozostawiać malucha samemu sobie. Jeśli rodzice nie maja siły kołysać niemowlaka chodząc - mogą skorzystać z takiej poduszki. My z Frankiem testujemy i jesteśmy zadowoleni! W opinii użytkowników świetnie sprawdza się również podczas kołek - my nie mamy więc nie mogę Wam napisać czy to prawda. Na pewno jednak po skakaniu na poduszce Franio się uspokaja.


© 2019 KANGU